Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

05.01.2017

Visual Studio Magazine nagradza SmartBear

Reader’s Choice Award 2016


SmartBear, lider rynku narzędzi poprawiających jakość tworzonego przez deweloperów oprogramowania, zdobył 2016 Reader’s Choice Award nadawanym przez Visual Studio Magazine dla narzędzia Collaborator. Jest to narzędzie służące do zarządzania dokumentacją projektową pozwalającym deweloperom i drużynom testującym oprogramowanie i kadrze zarządzającej na efektywną wspólną pracę, a co za tym idzie tworzenie wysoce wydajnego kodu, aplikacji i usług. Jest to rozwiązanie w pełni integralne z Visual Studio. Collaborator zdobył nagrodę Bronze w kategoriach: Bug, Defect and Featire Tracking.

Zwiększona efektywność pracy, zaoszczędzenie czasu oraz lepszy transfer wiedzy pomiędzy zespołami są cechami skłaniającymi firmy do narzędzia Collaborator. Wtyczka do Visual Studio pozwala na tworzenie szybkich przeglądów. Bezpośrednio z Visula Studio użytkownicy mogą tworzyć przeglądy lub brać udział w już istniejących poprzez dodawanie komentarzy oraz wypełnianie braków. Integracja z Visual Studio pozwala użytkownikom na pozostanie w IDE i jednoczesne wspomaganie wszystkich przeglądów.

Zwycięzcy w 2016 roku zostali wybrani przez czytelników Visual Studio Magazine i odznaczeni jako najlepsze Visual Studio i .NET Framework-related narzędzia i usługi w 36 kategoriach. Nagrody zostały przyznane na podstawie odpowiedzi setek czytelników Visual Studio Magazine i zostały podzielone na trzy kategorie: Bronse, Silver i Gold.

Czytaj więcej >>