Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

10.01.2017

Briann Madden inwestuje w FSlogix

Brian Madden jeden z światowej sławy ekspertów postanowił wesprzeć swoją wiedzą zespół FSlogix.


Po blisko dwudziestu jeden latach pracy jako ekspert zajmujący się rynkiem IT Brian Madden zdecydował się na zostanie zewnętrznym doradcą FSlogix. Dlaczego? Po zapoznaniu się z pomysłem FSlogix na zmianę tradycyjnego podejścia i usunięciu barier uniemożliwiających przedsiębiorstwom zmianę tradycyjnych pulpitów i pozwalających na przejście do chmury w jego głowie pojawiły się tylko dwie myśli:

  • To jest ekstra!
  • Czy mogę zostać inwestorem?

Brian Madden wierzy, ze FSlogix może stać się firmą wartą miliard dolarów. Wizja oraz opracowana firmy oraz opracowana technologia nie jest jedynie ograniczona do jednego z małych narzędzi wokół pulpitów  Citrix/VMware/Microsoft, raczej maja potencjał aby zostać jednym z kluczowych graczy.

Tak samo jak Citrix stał się firmą wartą 3 miliardy dolarów pozwalając na współpracę z przedsiębiorstw z rozwiązaniami Microsoft serwer, tak samo FSLogix może stać się firmą wartą miliard przystosowując dane, aplikacje oraz profile użytkowników Windows do chmury.

 

Czytaj więcej >>