Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

14.02.2017

Dlaczego warto zastosować FSLogix dla Office 365 w środowiskach wirtualnych

Zastosowanie FSLogix™ Office 365 Container


Użytkownicy końcowi oczekują najwyższej wydajności ze stosowanych w przedsiębiorstwie systemów, aby sprostać temu zadaniu Cached Exchange Mode (CEM) w aplikacji Outlook musi być włączony. Kiedy raz decyzja o włączeniu CEM zostanie podjęta, bardzo duże pliki (OSTs) muszą być ciągle utrzymywane pomiędzy sesjami wirtualnymi. Taka sytuacja przy tradycyjnym podejściu takim jak używanie roaming profiles lub Folder Redirection będzie prowadzić bardzo długiego czasu logowania i problemem z wydajnością serwerów, czasem uniemożliwiając skuteczne logowanie użytkownika. Co gorsza takie podejście i pętle w niektórych przypadkach jest wspierane przez Microsoft w ramach dobrych praktyk.

FSLogix pozwala rozwiązać ten problem od czasu publikacji rozwiązania Profile Containers nagrodzonego podczas Citrix Synergy 2015.

Począwszy od lipca 2016 w sprzedaży pojawił się nowy osobny moduł będący częścią FSLogix Profile Containers, nazwanego FSLogix Office 365 Container, pozwalających administratorom korzystać z pełni funkcjonalności, możliwości i wydajności gwarantowanych przez pakiet Offce 365 bez konieczności usuwania dotychczas używanych profili czy rozwiązań UEM. Oferowane przez FSLogix rozwiązanie jest pierwszym które tak naprawdę pozwala na zastosowanie CEM w wirtualnym środowisku korzystającym z Office 365 oraz wyszukiwania w czasie rzeczywistym wirtualnych pulpitów.

FSLogix Office 365 instaluje się w kilka minut i pozwala przedsiębiorstwom na trwanie przy dotychczasowych plikacj OST niezależnie od używanego systemu. Dodatkowo aby zwiększyć wydajność wyszukiwania, krytycznej funkcjonalności Office 365 dla takich usług jak One Drive For Business, Skype for Business global address list, oraz bazy danych wyszukiwania systemu Windows teraz jest zwieszona pomiędzy sesjami.

FSLogix Office 365  Container zapewnia:

  • Zapewnia największą wydajność
  • Drastycznie zwiększa szanse powodzenia projektów wymagających logowania użytkownika

Czytaj więcej >>