Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

09.08.2016

Veriato wygrywa Best Computer Forensics Solution podczas SC Awards Europe 2016

Veriato Investigator pozwala na zdobycie śladów dla śledztwa oraz nagrywanie aktywności użytkowników.


Veriato ogłosiło, że rozwiązanie firmy Investogator zostało uznane jako Best Computer Forensics Solution podczas 2016 SC Magazine Awards Europe organizowanego we współpracy z InfoSecurity Europe 2016. Rozwiazanie wcześniej znane jako Spector CNE Investigator to narzędzie detektywistyczne monitorujące zachowanie pracowników redukujące ryzyko związane z zagrożeniami wewnętrznymi. Dostarczając tymczasową możliwość śledztwa aktywności użytkownika, razem z szybkim, dokładnym i efektywnym zbieraniem danych, pozwalając na podjęcie szybkiej decyzji na podstawie pewnych dowodów.

Łatwy w instalacji użytkowaniu, Veriato Investigator przechwytuje wszelkie aktywności użytkownika wykonywane na komputerze , również te powiązane z Internetem: od podstawowych czynności takich jak przeglądanie stron internetowych oraz wysyłanych czy otrzymywanych wiadomości mailowych, aż po możliwość przechwytywania ekranu, nagrania, możliwości odtworzenia i obejrzenia dokładnych działań pracownika. Raport na temat działań użytkownika znacząco obniża koszty dochodzenia, nawet do 50%. Osiągnięcie takiego wzrostu efektywności jest możliwe dzięki pozyskaniu bezstronnych, prostych do zrozumienia informacji. To właśnie jest powodem dla którego już ponad 15000 organizacji na całym świecie zdecydowało się na wykorzystywanie Veriato Investigator do swoich potrzeb.

Każdego roku setki rozwiązań są testowane przez SC Magazine Europe’s Excellence Awards. Każde z narzędzi jest surowo oceniane przez panel sędziów wybranych spośród czytelników SC Magazine, będących członkami firm każdej wielkości operujących na różnych rynkach (finansowym, opieki medycznej, rządowym, sprzedaży, edukacji i innych). Uczestnicy są zawężani do kliku grup finalistów, a następnie poddawani rygorystycznemu procesowi osądzania.

Więcej o Veriato

Więcej o SC Magazine

Czytaj więcej >>