Krótki profil

8MAN to genialne narzędzie pozwalające na łatwe, czytelne i wygodne zarządzanie dostępem do zasobów firmowych w oparciu o Active Directory, NTFS czy SharePoint. Unikalne podejście do prezentacji informacji wyświetla w przejrzysty sposób strukturę AD, NTSF czy SharePoint'a od ogółu do poziomu pojedynczego użytkownika.

Kontakt

 +48 12 222 61 01

 kontakt(at)prianto.pl

Dotychczas, zadanie to w 100% było w rękach działów IT, ze względu na poziom skomplikowania i jakże nieczytelny konsolę AD, a odpowiedź na pytanie, "Kto ma dostęp do katalogu ABC?" lub "Jakie zasoby dostępne są dla Pana Iksińskiego?" były bardzo trudne i często ograniczone w odpowiedzi.

Wykorzystując 8MAN można w łatwy i szybki sposób przygotować zestawienie informacji o tym, kto i w jaki sposób ma dostęp do serwera plików, czy SharePoint'a. Cały proces jest zautomatyzowany i zestawienie takich informacji nie wymaga długiego i żmudnego przeszukiwania kilku usług. Dodatkowo możemy przekazać część zarządzania w ręce kierowników i menadżerów, którzy w zrozumiałej dla przeciętnego użytkownika komputera formie mogą komunikować się z działem IT i przeglądać kto ma dostęp do zasobów ich działu, czy zespołu.

8MAN, upraszcza zarządzanie dostępem do zasobów firmowych.

Kontaktieren Sie uns

popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus corporis perferendis veritatis! Ut dolorem, similique!