Krótki Profil

TeamViewer jest to rozwiązanie służące do świadczenia zdalnej pomocy technicznej, zdalnego dostępu i spotkań online. Do tej pory na świecie rozwiązanie zostało zainstalowane już ponad 1 miliard razy, a w każdej chwili online pozostaje 20 milionów urządzeń.

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie TeamViewer?

  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Pomoc techniczna, wsparcie, komunikacja i współpraca w jednym miejscu. Jedno narzędzie umożliwia pracę jak z jednego pomieszczenia, bez podróży i wydatków. Dzięki rozwiązaniu TeamViewer wszystko czego potrzeba znajduje się w zasięgu ręki.
  • Koncentracja na pracy, a nie na przygotowaniach do niej. Rozwiązuj problemy zdalnie lub komunikuj się z klientami i współpracownikami bez skomplikowanych procedur i żmudnych przygotowań. TeamViewer został zaprojektowany tak, by w kilka sekund rozpoczynać pracę na dowolnym urządzeniu.
  • Bezpieczeństwo i skuteczność.  TeamViewer umożliwia realizację zadań bez utrudnień i kłopotów.
  • Prywatne dane, rozmowy i spotkania online pozostają bezpieczne.

Kontakt

 +48 12 222 61 01

 kontakt(at)prianto.pl

Wybrane funkcjonalności rozwiązania TeamViewer:

Połączenia między wieloma platformami systemowymi

Połączenia między komputerami, urządzeniem mobilnym a komputerem oraz komputerem a urządzeniem mobilnym korzystającymi z różnych platform systemowych: Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Windows i BlackBerry.

Bez konfiguracji

Korzystanie z programu TeamViewer możesz zacząć od razu. TeamViewer działa nawet przez zapory ogniowe i automatycznie wykrywa dowolną konfigurację serwera proxy.

Wysoka wydajność

Inteligentne połączenia i trasowanie, optymalna przepustowość, szybkie przesyłanie danych i automatyczne dostosowanie jakości zapewniają najwyższy komfort obsługi.

Do pracy w środowiskach międzynarodowych

Program TeamViewer jest dostępny w ponad 30 językach i obsługuje klawiatury międzynarodowe, dlatego jest doskonałym narzędziem pracy w środowisku międzynarodowym.

Optymalna kompatybilność

TeamViewer obsługuje wiele systemów operacyjnych, zarówno najnowocześniejszych, jak i starszych.

Zrozumiałość

Korzystaj z nowoczesnego, przejrzystego, prostego i szybkiego w obsłudze dotykowego interfejsu użytkownika.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

TeamViewer jest chroniony przez wymianę klucza prywatnego/publicznego RSA 2048, 256-bitowe szyfrowanie sesji AES na całej trasie, hasła losowe w przypadku dostępu jednorazowego, opcjonalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe i kontrolę dostępu z wykorzystaniem czarnej i białej listy.

Aplikacja darmowa do wypróbowania i użytku prywatnego

Program TeamViewer możesz wypróbować za darmo, bez podawania swoich danych. Oprogramowanie jest też darmowe do użytku prywatnego.

Kontaktieren Sie uns

popup

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus corporis perferendis veritatis! Ut dolorem, similique!