Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

Zarząd

William Geens

Po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem na uniwersytecie im. Ludwika Maksimiliana w  Monachium William Geens pracował początkowo, przez cztery lata w Niemczech i w USA, jako Management Consultant w firmie należącej do światowej czołówki  w branży zajmującej się doradztwem. Następnie przeniósł się do firmy Raab Karcher AG, spółki córki VEBA AG, na stanowisko kierownika ds. rozwoju przedsiębiorstwa, gdzie odpowiedzialny był za projekty realizowane w Niemczech, USA, Japonii i Europie Wschodniej.

Kolejny etap jego kariery zawodowej związany był z  Raab Karcher Elektronik GmbH, gdzie William Geens zbudował w ciągu dwóch lat,  praktycznie od podstaw dział Value Distribution, zatrudniający w pięciu oddziałach 50 pracowników i mający obroty na poziomie ponad 60 Mln. Euro.

Geens przeniósł się następnie do firmy Actebis, jednego z czołowych dystrybutorów Broadline, gdzie objął stanowisko kierownika działu zarządzania produktem i gdzie później powierzono mu stanowisko dyrektora
reprezentującego firmę na terenie całych Niemiec.

Swoje doświadczenia na rynku sprzedaży produktów IT William Geens pogłębiał dalej, jako członek zarządu firmy TAROX AG, a później, jako kierownik działu zarządzania produktem oraz działu marketingu w firmie Tech Data oraz jako prezes w DNS Deutschland (Arrow).

W roku 2009 William Geens założył wraz z Oliverem Rothem spółkę Prianto GmbH.

 


Oliver Roth

Ukończył z sukcesem studia na kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem  na  Uniwersytecie im. Juliusza Maksymiliana w Würzburgu, po których rozpoczął pracę w firmie BTB w Leinfelden-Echterdingen. W firmie tej, zajmującej się oprogramowaniem i doradztwem, zajmował się głównie marketingiem i sprzedażą (projektów)  rozwiązań w zakresie oprogramowania dla firm. Po przejściu do Avnet Technology Solutions, firmy zajmującej się dystrybucją, pracował na stanowisku Key Account Manager w dziale oprogramowania IBM.

Dalsze etapy jego kariery zawodowej to praca w firmach dystrybucyjnych Bell Micro i DNS (dzisiaj pod nazwą Arrow ECS), w których był kierownikiem działu sprzedaży i działu marketingu produktu, jakim były rozwiązania w zakresie oprogramowania.

Z początkiem 2009 roku Oliver Roth zdecydował się zostać wspólnikiem w spółce Prianto GmbH.


Rafał Goszyk

W szeroko rozumianej branży IT porusza się od 2005 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywał w obszarze usług internetowych, webhostingu, domen w NetArt – Nazwa.pl.

Doświadczenie około wdrożeniowe od strony partnera i firmy wdrożeniowej zdobył zajmując się oprogramowaniem wspierającym dziekanaty Polskich uczelni.

Od 2007 roku w Arrow ECS (wcześniej DNS Polska) zajmował się produktami firmy Citrix, Wyse, Igel, ThinPrint, a w szczególności rozwojem kanału sprzedaży i współpracą z partnerami handlowymi.

W marcu 2014, zdecydował się podjąć budowy Prianto w Polsce.