Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

Flexera

Niezawodne, szybkie i precyzyjne zarządzanie oraz kontrola cyklem życia aplikacji.

Aplikacje używane przez pracowników w przedsiębiorstwie są kluczowe dla jego poprawnego, efektywnego działania. Niestety w większości firm zarządzanie wciąż zwiększającą się ilością aplikacji i zadań związanych z ich działaniem przestaje być efektywne. Aplikacje występują obecnie w wielu formach: oprócz tradycyjnych możemy instalować je na urządzeniach mobilnych, mogą być zwirtualizowane lub znajdować się na portalu aplikacyjnych. Taki warunki sprzyjają coraz większemu wzrostowi liczby i różnorodności zapytań kierowanych do administratorów. W takich warunkach dla przedsiębiorstw ważne staje się stworzenie modelu zabezpieczającego aplikacje.

Flexera Software jest liderem na rynku rozwiązań w zakresie Enterprise License Optimization i idealnym partnerem w obszarze strategicznego zarządzania aplikacjami. Przedsiębiorstwa i placówki publiczne korzystają z takich rozwiązań, w celu zapewnienia ciągłości w zakresie Software Compliance, jak również w celu uzyskania maksymalnej wartości dodanej i idealnego wykorzystania zasobów danego oprogramowania. Flexera Software pomaga firmom tworzyć, zarządzać i wdrażać swoje aplikacje, sprawdza ich zgodność oraz pomaga optymalizować ich wykorzystanie. Obecnie rozwiązania Flexera używane są już w ponad 80.000 firm na całym świecie.

Rozwiązania Flexera Software:

AdminStudio Suite

AdminStudio Suite poprawia proces Application Readiness w przedsiębiorstwie. Skraca on i przyspiesza przestawienie desktopu i migrację do nowej odsłony Windows, jak również wirtualizację i codzienne operacje w zakresie pakowania aplikacji. Dzięki temu możliwe jest usunięcie jednej z największych przeszkód przy przejściu do chmury, ponieważ analiza, konwersja i publikowanie różnych formatów wirtualnych są automatyzowane zarówno w lokalizacji fizycznej, jak i w lokalizacji w chmurze.

W ramach współdziałania  AdminStudio Suite Add-ons korzystają z istniejących zasobów pakietowania  aplikacji, procesów, już przeprowadzonych prac, automatyzując zarządzanie aplikacjami za pomocą jednego narzędzia i jednego procesu - niezależnie od formatu Deployment.

App Portal

App Portal zapewnia programom biznesowym, współpracującym z Online Application Store, dostęp do aplikacji lokalnych, znajdujących się w chmurze lub do aplikacji wirtualnych oraz możliwość ich ściągnięcia w każdym czasie, niezależnie od miejsca pobytu.

InstallShield

InstallShield to rozwiązanie standardowe, służące do instalacji oprogramowania. Pozwala na szybie i proste przeprowadzenie instalacji Microsoft Windows Installer (MSI).

InstallAnywhere

InstallAnywhere stanowi szybkie i proste rozwiązanie dla wytwórców oprogramowania, pozwalające na przygotowanie instalacji dla systemów Solaris, HP-UX, AIX, Linux , i5/OS, Mac OSx i Windows w sposób profesjonalny. Korzystanie z programu InstallAnywhere wymiernie obniża koszty i czas pracy nad oprogramowaniem, co jest niezbędne podczas dostosowania jednego projektu do każdego systemu.