Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

HEATsoftware

HEAT Software to wiodący dostawca rozwiązań hybrydowych służących do zarządzania usługami ujednoliconych rozwiązań zarządzania urządzeniami końcowymi dla organizacji każdej wielkości. Firma poprzez oferowane aplikacje, jako jedyna na świecie może dostarczyć jedną platformę do zarządzania usługami i klientami zarówno stacjonarnymi jak i zlokalizowanymi w chmurze. Jest to jedyna firma dostarczająca hybrydowe rozwiązania zarządzania usługami w pełni zintegrowany z możliwościami Voice, Workflow Automation i Client Management. Jest to najbardziej zaawansowane, elastyczne i kompleksowe rozwiązanie ITSM, pasujące do każdego etapu ITSM Maturity Model.

Siedziba HEAT Software znajduje się w samym sercu doliny krzemowej, Milpitas w Kaliforni. Rozwiązania firmy stosowane są na całym świecie przez tysiące organizacji. Dzięki niemu codziennie wykonywane są miliony operacji, oraz zarządzane są miliony urządzeń końcowych w różnych aspektach działania przedsiębiorstwa: IT, HR, Finansach, Obsługi Klienta i innych.

Rozwiązania HEAT:

HYBRID SERVICE MANAGEMENT

  • Heat Service Management – jest to solidne i elastyczne rozwiązanie oparte o założenia IT Service Menagement. Bazuje na najlepszych praktykach IT pomagając sprostać klientom dynamicznej zmianie potrzeb wewnątrz rozwijającej się firmy, oferując najwyższy poziom jakości usług, dostawy i  wydajności.
  • Heat Cloud Service Management – to rozwiązanie stworzone specjalnie dla środowiska opartego na chmurze zapewniające dostępność, niezawodność i bezpieczeństwo.

UNIFIED ENDPOINT MANAGEMENT

  • HEAT Client Management – jest to ujednolicone rozwiązanie do zarzadzania urządzeniami końcowymi, przeznaczony dla automatyzacji zadań IT. Pozwala na instalowanie aplikacji, systemów operacyjnych, zarządzanie oraz monitorowanie fizycznych, wirtualnych i mobilnych urządzeń końcowych, umożliwiając poprawę dostępności, wydajności i zgodności systemów oraz wydajności pracy użytkownika.
  • HEAT Enterprise Mobility Management (EMM) – rozwiązanie umożliwiające organizacjom skuteczne zabezpieczanie urządzeń mobilnych, danych i aplikacji. Od zapisywania urządzeń, poprzez konfigurowanie ustawień i zarządzaniem dostępem do danych, aż po wdrażanie i zarządzanie aplikacjami, rozwiązanie zapewnia solidną bazę do łatwego i skutecznego zarządzania wieloma systemami operacyjnymi urządzeń mobilnych.

UNIFIED ENDPOINT MANAGEMENT & SECURITY

  • Lumension Vulnerability Management – aktywne zarządzanie podatnymi na ataki lukami systemów operacyjnych i aplikacji.
  • Lumension Intelligent Whitelisting – zwiększenie skuteczności zabezpieczeń punktów końcowych.
  • Lumension Endpoint Protection – zapewnienie, że jedynie autoryzowane aplikacje oddziaływają na punkty końcowe.
  • Lumension Data Protection – zapewnia egzekwowanie polityk przypisanych urządzeniom przenośnym.

Więcej informacji o rodzinie oprogramowania Lumension znajdziesz tutaj.

Rozwiązania HEAT Software pomagają zmaksymalizować efektywność operacyjną, zredukować koszty i poprawić jakość usług. Najważniejsze cechy:

Przystępność – najbardziej zaawansowane na świecie rozwiązanie podnoszące efektywność i redukujące koszty usług nawet o 70%.

Elastyczność – standaryzacja do jednego rozwiązania służącego do zarządzania usługami w chmurze