Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

Protected Networks / 8 Man

8MAN to genialne narzędzie pozwalające na łatwe, czytelne i wygodne zarządzanie dostępem do zasobów firmowych w oparciu o Active Directory, NTFS czy SharePoint. Unikalne podejście do prezentacji informacji wyświetla w przejrzysty sposób strukturę AD, NTSF czy SharePoint'a od ogółu do poziomu pojedynczego użytkownika.

Dotychczas, zadanie to w 100% było w rękach działów IT, ze względu na poziom skomplikowania i jakże nieczytelny konsolę AD, a odpowiedź na pytanie, "Kto ma dostęp do katalogu ABC?" lub "Jakie zasoby dostępne są dla Pana Iksińskiego?" były bardzo trudne i często ograniczone w odpowiedzi.

Wykorzystując 8MAN można w łatwy i szybki sposób przygotować zestawienie informacji o tym, kto i w jaki sposób ma dostęp do serwera plików, czy SharePoint'a. Cały proces jest zautomatyzowany i zestawienie takich informacji nie wymaga długiego i żmudnego przeszukiwania kilku usług. Dodatkowo możemy przekazać część zarządzania w ręce kierowników i menadżerów, którzy w zrozumiałej dla przeciętnego użytkownika komputera formie mogą komunikować się z działem IT i przeglądać kto ma dostęp do zasobów ich działu, czy zespołu.

8MAN, upraszcza zarządzanie dostępem do zasobów firmowych.