Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

TeamViewer

TeamViewer jest to rozwiązanie służące do świadczenia zdalnej pomocy technicznej, zdalnego dostępu i spotkań online. Do tej pory na świecie rozwiązanie zostało zainstalowane już ponad 1 miliard razy, a w każdej chwili online pozostaje 20 milionów urządzeń.

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie TeamViewer?

  • Oszczędność czasu i pieniędzy. Pomoc techniczna, wsparcie, komunikacja i współpraca w jednym miejscu. Jedno narzędzie umożliwia pracę jak z jednego pomieszczenia, bez podróży i wydatków. Dzięki rozwiązaniu TeamViewer wszystko czego potrzeba znajduje się w zasięgu ręki.
  • Koncentracja na pracy, a nie na przygotowaniach do niej. Rozwiązuj problemy zdalnie lub komunikuj się z klientami i współpracownikami bez skomplikowanych procedur i żmudnych przygotowań. TeamViewer został zaprojektowany tak, by w kilka sekund rozpoczynać pracę na dowolnym urządzeniu.
  • Bezpieczeństwo i skuteczność.  TeamViewer umożliwia realizację zadań bez utrudnień i kłopotów.
  • Prywatne dane, rozmowy i spotkania online pozostają bezpieczne.

 

Wybrane funkcjonalności rozwiązania TeamViewer:

Połączenia między wieloma platformami systemowymi

Połączenia między komputerami, urządzeniem mobilnym a komputerem oraz komputerem a urządzeniem mobilnym korzystającymi z różnych platform systemowych: Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Windows i BlackBerry.

Bez konfiguracji

Korzystanie z programu TeamViewer możesz zacząć od razu. TeamViewer działa nawet przez zapory ogniowe i automatycznie wykrywa dowolną konfigurację serwera proxy.

Wysoka wydajność

Inteligentne połączenia i trasowanie, optymalna przepustowość, szybkie przesyłanie danych i automatyczne dostosowanie jakości zapewniają najwyższy komfort obsługi.

Do pracy w środowiskach międzynarodowych

Program TeamViewer jest dostępny w ponad 30 językach i obsługuje klawiatury międzynarodowe, dlatego jest doskonałym narzędziem pracy w środowisku międzynarodowym.

Optymalna kompatybilność

TeamViewer obsługuje wiele systemów operacyjnych, zarówno najnowocześniejszych, jak i starszych.

Zrozumiałość

Korzystaj z nowoczesnego, przejrzystego, prostego i szybkiego w obsłudze dotykowego interfejsu użytkownika.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

TeamViewer jest chroniony przez wymianę klucza prywatnego/publicznego RSA 2048, 256-bitowe szyfrowanie sesji AES na całej trasie, hasła losowe w przypadku dostępu jednorazowego, opcjonalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe i kontrolę dostępu z wykorzystaniem czarnej i białej listy.

Aplikacja darmowa do wypróbowania i użytku prywatnego

Program TeamViewer możesz wypróbować za darmo, bez podawania swoich danych. Oprogramowanie jest też darmowe do użytku prywatnego.