Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

Tricerat

Jako administrator szuka się narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Będąc menadżerem IT szuka się rozwiązań efektywnych, pomagających ograniczyć koszty i zapewnić nieprzerwaną ciągłość działania infrastruktury. Tricerat zapewnia narzędzia łatwe w użyciu mające natychmiastowy wpływ na poprawę płynności działania środowiska. Na świecie już ponad dziesięć tysięcy organizacji zdecydowało się na używanie rozwiązań oferowanych przez Tricerat.

Rozwiązania dostarczane przez producenta pomagają zarządzać drukiem, pozwalają łatwo połączyć ludzi z dostępnymi w organizacji drukarkami. Najważniejsze produkty dostarczane przez Tricerat:

Screwdrivers

Zestaw narzędzi pozwalający na użytkowanie drukarek „bez sterowników”, jest to uniwersalna technologia pozwalająca na usuniecie problemów ze zgodnością sterowników dla dowolnej drukarki i dowolnego środowiska.

Simplify Printing

Rozwiazanie pozwalające na zastosowanie technologii ScrewDrivers poprzez wygodną konsolę pozwalającą na zarządzanie drukiem, pozwala na dodawanie użytkowników i drukarek na jednostkowym poziomie.