Magazyn Prianto

Raz w miesiącu, wysyłamy informacje o naszej ofercie, zmianach szkoleniach.

Zapisz się i bądź na bieżąco.

kontakt

Email: kontakt(at)prianto.pl

Biuro Polska
Tel: +48 12 222 61 01

Biuro Monachium
Tel:  +49 89 416148 210
Fax: +49 89 416148 211Bliższe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych naszych spółek / oddziałów, znajdujących się w poszczególnych krajach:

Veriato (wcześniej SpectorSoft)

Firma Veriato (wcześniej SpectorSoft) założona została w roku 1999. Opracowuje, sprzedaje i wspiera rozwiązania w zakresie ewidencji i nadzoru nad komputerem / w internecie, przydatne w obszarze handlowym, edukacyjnym, urzędowym, jak i na użytek prywatny i domowy.

Dla naszych klientów opracowaliśmy kilka przydatnych dokumentów:

Veriato 360 Recon

Veriato 360 Recon nadzoruje w sposób ciągły cyfrową działalność wszystkich pracowników, szyfruje zbierane dane i zapisuje je w „Black Box“ lokalnie na komputerach PC i Mac. Firmy mogą później powołać wybranego pracownika, który rozszyfruje i przejrzy te informacje. Również moment dostępu i to, kiedy będzie to miało największy sens, można zdefiniować już wcześniej, w oparciu o wcześniejsze ostrzeżenia.

Veriato 360

Veriato 360 jest zaawansowanym oprogramowaniem służącym do monitoringu w wersji dla firm, które zapisuje dla pracodawcy wszystkie aktywności użytkowników komputerów PC i Mac lub grup użytkowników. Nie chodzi przy tym o śledzenie aktywności pracowników, lecz o podniesienie wydajności przedsiębiorstwa i o zamknięcie luk zabezpieczeń.
Veriato 360 obsługiwany jest zupełnie intuicyjnie, skalowany i sterowany z jednego centralnego desktopu, również w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Veriato Investigator

umożliwia prowadzenie dokładnego nadzoru aktywności wykonywanych przez jednego wybranego pracownika, o ile zachodzi jakiekolwiek podejrzenie. Oprogramowanie koncentruje się na zapisywaniu pojedynczych maili, czatów, odwiedzaniu stron zawierających treści nie związane z profilem  firmy,  w formie Screenshots i spisu aktywności, bez korzystanie z ekstensywnych baz danych.


Oprogramowanie nadaje się dla małych firm lub w sytuacji, gdy podejrzewanych jest kilku pojedynczych pracowników.