Informacje rejestrowe firmy


Informacje zgodnie z rozdziałem 5 TMG

Prianto GmbH
Barthstraße 18
D-80339 München

Numer identyfikacyjny VAT: DE814349221
Sąd rejestrowy w Monachium
HRB:158436

 

Biuro w Polsce

Prianto GmbH
Ul. Gdyńska 19
31-323 Kraków
Polska
Tel.: +48 12 222 61 01

E-Mail: kontakt(at)prianto.pl

 

Prezes

William Geens

 

Prianto jest zarejestrowaną marką łączącą w sobie słowo i obraz. Nasze strony internetowe chronione są prawami autorskimi (Copyright). Wszelkie prawa dotyczące treści i układu zastrzeżone są tylko dla spółki Prianto GmbH. Całkowita lub częściowa reprodukcja, bądź posługiwanie się naszymi stronami internetowymi, jest zabronione bez uzyskania wcześniej naszej pisemnej zgody.

 

Linki

Cieszymy się, jeżeli umieszczane są gdzieś linki prowadzące na strony firmy Prianto. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, jeżeli umieszczają Państwo na swoich stronach link kierujący na naszą stronę.
Disclaimer
Spółka Prianto GmbH nie bierze odpowiedzialności i nie ma wpływu na treści umieszczane na stronach innych podmiotów. Umieszczane przez nas linki kierujące na strony innych dostawców, nie oznaczają oceny lub polecenia danej firmy przez Prianto GmbH.

 

Gwarancja

Informacje umieszczane w ofercie internetowej firmy Prianto GmbH są na bieżąco starannie kontrolowane. Prianto GmbH nie może jednak przejąć gwarancji za ich kompletność lub poprawność.

 

Zarejestrowane znaki towarowe, nazwy, marki

Stosowanie zarejestrowanych znaków towarowych, nazw lub marek bez odpowiedniego oznakowania następuje na podstawie zgody jej posiadacza, na co Prianto GmbH uzyskało wcześniejszą zgodę w formie umownej.

Top