Nowa wersja HiveIO - Hive Fabric 7.0

09/05/2018

To pierwsze w branży zero-warstwowe, niezależne od sprzedawcy rozwiązanie. Zapewnia ono wydajną, skalowalną technologię, która usuwa zawiłości z centrum danych.

Niedawno powstała nowa wersja Hive Fabric 7.0. To pierwsze w branży zero-warstwowe, niezależne od sprzedawcy rozwiązanie. Zapewnia ono wydajną, skalowalną technologię, która usuwa zawiłości z centrum danych.

System sztucznej inteligencji (AI) czyli rozwiązanie Hyperconverged fabric (HCF) dostarcza technologię nowej generacji, do zarządzania centrum danych, w łatwej do wdrożenia i łatwej w obsłudze platformie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z rozwiązaniem Solution Brief.

Nowe funkcjonalności i ulepszenia Hive Fabric 7.0:

Virtual Server Support – W jednej infrastrukturze uruchamiaj wiele aplikacji obciążonych pracą. Dzięki rozszerzonej obsłudze serwerów wirtualnych użytkownicy mogą w centrum danych zmieniać modele operacyjne.

Shared Storage – Rozszerz za pomocą Hive Fabric lokalne i pamięciowe możliwości przechowywania z hiperkonwergentną skalowalną pamięcią. Hive Fabric automatycznie dysponuje tworzeniem, prezentacją i bieżącym zarządzaniem pamięci, co umożliwia bezproblemową rozbudowę. To za sprawą dodatkowych zasobów pamięci masowej, które są dodawane do klastra.

Resource Management – Za pomocą Cluster Resource Scheduler (CRS) upraszcza zarządzanie platformą. Zapewnia wydajność operacyjną przy jednoczesnym współużytkowaniu zasobów, za pomocą inteligentnego przesuwania maszyny VM między serwerami. CRS zapewnia ciągły, automatyczny monitoring wykorzystania zasobów w klastrze i zapewnia maszynie wirtualnej dostęp do potrzebnych zasobów. CRS pomaga również obniżyć koszty w centrum danych, zmniejszając ilość sprzętu wymaganego do uruchomienia obciążeń.

 

Po więcej informacji skontaktuj się z działem Prianto.

 

 Z powrotem

Top