Nowe rozwiązanie TeamViewer Tensor

09/14/2018

To rozwiązanie Software-as-a-Service z bezpiecznymi możliwościami masowego wdrażania.

Team Viewer wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie TeamViewer TensorTM

Jest ono zbudowane na wiodącej w TeamViewer infrastrukturze i oprogramowaniu. TensorTM dostosowuje się do specyficznych wymagań dużych korporacji w celu połączenia globalnej siły roboczej. Platforma wprowadza zestaw nowych funkcjonalności klasy korporacyjnej, w tym kompleksowe dzienniki raportowania, zaawansowane zarządzanie uwierzytelnianiem oraz możliwości masowego wdrażania.

TeamViewer Tensor to nowa okazja, aby wspólnie dotrzeć do klientów korporacyjnych zatrudniających ponad 1000 pracowników. To rozwiązanie Software-as-a-Service oferuje nie tylko ekskluzywne funkcje, ale obejmuje także usługi wsparcia i integracji z kluczowymi producentami sprzętu i oprogramowania.

Korzyści, które zapewnia TeamViewer TensorTM :

Bezpieczna łączność: logowanie SSO hassle-free oszczędza czas dla użytkowników TeamViewer Tensor ™ i pozwala zaoszczędzić koszty administracyjne oraz alokację zasobów IT. Zdefiniowane przez firmę zasady bezpieczeństwa uzgodnione z dostawcą tożsamości są automatycznie zastosowane w TeamViewer TensorTM w celu lepszego i łatwiejszego zarządzania użytkownikami.

Platforma nieagresywna dla urządzeń: TeamViewer Tensor ™ oferuje elastyczność, z wieloplatformową obsługą systemów Android, Chrome, iOS, MacOS, Linux i wielu wersji systemu Windows. Elastyczność ta umożliwia zdalne wsparcie i dostęp do pracowników oraz klientów, w każdym miejscu na ziemi, bez względu na to jakiego systemu operacyjnego używają. Jako dostawca usług możesz rozszerzyć swoje wsparcie na więcej urządzeń.

• Globalna skala: TeamViewer Tensor ™ to platforma oparta na chmurze, umożliwia ona niezawodne zdalne wsparcie dla setek lub nawet tysięcy urządzeń. W momencie, kiedy jest potrzebna jest pomoc - wszystko przechodzi bez kompromitującej szybkości, niezawodnie i w bezpieczeństwie.Ponadto dzięki masowemu wdrażaniu TeamViewer Tensor ™ można łatwo i szybko wdrożyć bez przeszkadzania użytkownikom w pracy.

Audytowalność i raportowanie: rejestruj wszystkie działania użytkowników, zapisuj sesje zdalne i ustaw politykę użytkownika, aby uzyskać pełny wgląd w to, kto, co, kiedy i jak długo robi. Dzięki TeamViewer Tensor ™ klienci decydują, kiedy się zalogować i wylogować oraz jak dokumentować procesy pod kątem bezpieczeństwa lub wymagań wewnętrznych. Dokumentuj na przykład to, co dzieje się podczas sesji zdalnej, którą udostępniasz lub w trakcie sesji audytowych, aby usprawnić zarządzanie złożonościami.

Po więcej informacji skontaktuj się z działem Prianto.

 

 Z powrotem

Top