Nowość od SmartBear: Hiptest Living Documentation Beta Program

09/28/2018

Hiptest ustanawia nowe standardy do współpracy zespołu programistycznego z nową żywą dokumentacją.

SmartBear to lider narzędzi do zarządzania jakością oprogramowania dla zespołów.
We wrześniu SmartBear wprowadził Program Beta Żywej Dokumentacji Hiptest. Tym samym stworzył platformę, która umożliwia firmom i członkom zespołów technicznych bezproblemową współpracę nad definicjami funkcji bezpośrednio z GitHub, GitLab lub Bitbucket. Platforma ta wykorzystuje Behavior Driven Development (BDD).

Zespoły programistów składają się z wielu osób. Zaczynając od analityków biznesowych i menedżerów produktu, po programistów i testerów kontroli jakości. Wszyscy odgrywają kluczową rolę w sukcesie budowania i dostarczania oprogramowania.
Wiele zespołów zmaga się z wyzwaniami polegającymi na ulepszeniu komunikacji pomiędzy członkami grupy. Zajmują się nie tylko wsparciem technicznych i nietechnicznych członków zespołu, ale także starają się zapewnić sprawność przekazu informacji.

Teraz, dzięki Hiptest Living Documentation Beta Program, każdy może korzystać z jednej uniwersalnej platformy do komunikacji. Zapewnia to, że wszyscy członkowie zespołu pracują zręcznie i gładko nad wspólnym celem oraz pomaga to zespołom skupić się na szybszym dostarczaniu oprogramowania lepszej jakości.

Możliwości wprowadzone w Hiptest Living Documentation Beta Program pomogą ulepszyć działania programistów na każdym etapie cyklu rozwoju oprogramowania. Ci, którzy dołączą do tego programu otrzymają pełny dostęp do Hiptest. Pozwoli to na zwiększenie efektywnośći pracy zespołów i na przyśpieszenie ich wejścia na rynek.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do programu testów Hiptest Living Documentation. 

 

Artykuł stworzony na podstawie informacji SmartBear.

 

 Z powrotem

Top