SmartBear TestComplete 14.2

09/17/2019

Z przyjemnością ogłaszamy wydanie TestComplete 14.2, wraz z kluczowymi funkcjami przyspieszającymi automatyzację testów oprogramowania!

Najważniejsze informacje o nowej wersji:

  • Uproszczona integracja z potokami platformy Azure DevOps i synchronizacja z planami testów platformy Azure: dzięki synchronizacji w czasie rzeczywistym z zarządzaniem testami i raportowaniem w ramach platformy Azure DevOps oraz uproszczonym procesem integracji zmniejszającym liczbę kroków o połowę, automatyczne testy są teraz integralną częścią potok kompilacji aplikacji. Po uruchomieniu kompilacji za pomocą rurociągów Azure wyniki testu automatyzacji są publikowane w usłudze Azure DevOps w relacji 1: 1 między ręcznym testem platformy Azure a testem automatycznym TestComplete. Ucz się więcej.
  • Ulepszone rozpoznawanie obiektów w celu szybszego tworzenia testów i lepszej konserwacji testów: Ulepszony wybór kryteriów odwzorowywania w celu identyfikacji obiektów w aplikacjach, usprawnione algorytmy do ochrony odwzorowań obiektów przed zmianami hierarchii aplikacji, inteligentniejsze sugestie dotyczące błędów znalezionych obiektów i przeprojektowane możliwości tworzenia szablonów odwzorowań to: kilka ulepszeń, które znacznie poprawiają niezawodność i szybkość tworzenia testów oraz zmniejszają nakłady na utrzymanie testów. Ucz się więcej.
  • Sprawdzanie poprawności plików PDF i wyodrębnianie tekstu do kompleksowych testów: wielu z was ma przepływy pracy aplikacji i procesy biznesowe, które kończą się utworzeniem pliku PDF do użytku wewnętrznego lub dystrybucji wśród klientów. Dzięki naszej nowej funkcji rozpoznawania wizualnego opartej na sztucznej inteligencji, zaprojektowanej specjalnie do testowania plików PDF, nie musisz polegać na czasochłonnych testach ręcznych lub technikach opartych na obrazie, które często zawodzą, ponieważ polegają na porównaniu piksel-piksel. Obejrzyj wideo Zobacz wszystkie funkcje inteligentnej jakości tutaj.
  • Inne funkcje obejmują: tagowanie przypadków testowych, wsparcie dla aplikacji opartych na CEF, ulepszenia wydajności w celu przyspieszenia rozpoznawania obiektów trzykrotnie, ulepszenia rejestrowania i raportowania oraz wsparcie dla Electron 6 i wszystkich najnowszych przeglądarek. Zobacz wszystkie funkcje w 14.2.
  • Sprawdź także główne funkcje poprzednich wydań, które stale ulepszamy: Zephyr dla integracji Jira, wsparcie dla składni korniszonu w stylu BDD oraz OCR zasilany przez AI
  • Dowiedz się więcej o wszystkich nowych funkcjach TestComplete dzięki naszej dokumentacji „Co nowego”.

Już dziś skontaktuj się z nami i zaproponuj swoim klientom TestComplete 14.2.

Top