Krótki profil

8MAN to genialne narzędzie pozwalające na łatwe, czytelne i wygodne zarządzanie dostępem do zasobów firmowych w oparciu o Active Directory, NTFS czy SharePoint. Unikalne podejście do prezentacji informacji wyświetla w przejrzysty sposób strukturę AD, NTSF czy SharePoint'a od ogółu do poziomu pojedynczego użytkownika.

Kontakt

 +48 12 222 61 01

 kontakt(at)prianto.pl

Wykorzystując 8MAN można w łatwy i szybki sposób przygotować zestawienie informacji o tym, kto i w jaki sposób ma dostęp do serwera plików, czy SharePoint'a. Cały proces jest zautomatyzowany i zestawienie takich informacji nie wymaga długiego i żmudnego przeszukiwania kilku usług. Dodatkowo możemy przekazać część zarządzania w ręce kierowników i menadżerów, którzy w zrozumiałej dla przeciętnego użytkownika komputera formie mogą komunikować się z działem IT i przeglądać kto ma dostęp do zasobów ich działu, czy zespołu.

Funkcje i ich wdrażanie oparte są na danych wejściowych z ponad 700 firm na całym świecie. Prośby o rozszerzenia lub ulepszenia produktów wynikają z praktycznej pracy i przepływu bezpośrednio do regularnych aktualizacji firmy.

8MAN opiera się na najlepszej praktyce Microsoft. Użytkownicy mogą swobodnie przemieszczać się w całej strukturze katalogów, do których mają prawa dostępu.

Podstawowe funkcje 8MAN obejmują

- Analizę uprawnień

- Monitorowanie bezpieczeństwa

- Dokumentację i raportowanie

- Optymalizację ról i procesów 

- Obsługę administracyjną użytkowników