Krótki Profil

"Proste, Lepsze, Sprytniejsze IT."

Unitrends został założony w 1989 roku. Unitrends to producent rozwiązań służących do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania systemów dla klientów biznesowych. Rozwiązania Unitrends zdobyło uznanie i nagrody na całym świecie. Portfolio firmy Unitrends obejmuje zarówno oprogramowanie, sprzęt jak i obsługę chmury, zapewniając tym samym kompleksową ochronę danych.

By wyjść naprzeciw nowoczesnym centrom przetwarzania danych, Unitrends dostarcza kompleksowe rozwiązania ochrony i błyskawicznego odtworzenia zarówno fizycznych jak i wirtualnych narzędzi oraz automatyczne odtworzenie infrastruktury dla maszyn wirtualnych w przypadku awarii. Rozwiązania Unitrends są sprzedawane przez partnerów i dostawców usług na całym świecie.

  Kontakt

   +48 12 222 61 01

   kontakt(at)prianto.pl

  Unitrends Enterprise Backup

  Unitrends Enterprise Backup to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, uruchamiane jako wirtualna maszyna w środowiskach Microsoft Hyper-V lub VMware vSphere. Unitrends EB równocześnie może obsłużyć kopie bezpieczeństwa środowiska wirtualnego, maszyn wirtualnych, maszyn fizycznych jak również komputerów użytkowych. Rozszerzeniem opcji kopii bezpieczeństwa jest ich archiwizacja, zaś w połączeniu z ReliableDR klienci mogą tworzyć centra zapasowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Rozwiązanie Unitrends EB dostępne jest jako oprogramowanie bądź jako fizyczne urządzenie z preinstalowanym oprogramowaniem. Cechy rozwiązania Unitrends Enterprise Backup:

  • Zapewnienie odtworzenia maszyn wirtualnych w środowisku Windows, błyskawiczne odtworzenie infrastruktury serwera fizycznego (physical server capability) sprzężonego na poziomie hypervisora oraz audyt za pomocą rozszerzenia ReliableDR.
  • Wirtualna i fizyczna, ujednolicona ochrona ponad stu aplikacji, systemów operacyjnych, serwerów i sieci pamięci masowych.
  • Unitrends Bridge pozwala konwertować system fizyczny do wirtualnego (vSphere lub Hyper-V) poprzez jedno kliknięcie.
  • Unified Bare Metal to szybkie, niepodobne do innych rozwiązanie, umożliwiające przywrócenie systemu na komputerze bez konieczności instalacji jakichkolwiek programów.
  • NDMP Backup i NAS Backup – zapewnia zwiększenie integracji pamięci masowej dla EMC i urządzeń NetApp NAS poprzez tworzenie kopii zapasowej systemu zarządzania oraz poprawia wydajność podczas utrzymywania ACL w odzyskanych plikach. Jest to dodatek do szerokiego wsparcia rozwiązań NAS używających standardów CIFS lub protokołów NFS.
  • Wsparte chmurą odzyskiwanie danych i ciągłość operacji poprzez Unitrends Cloud zapewniający sieć pamięci masowej z usługą odtworzenia i rygorystycznym limitem czasowym dla Windows i VMware. Dostępne jest również odzyskiwanie danych z chmury innych producentów dzięki narzędziu CloudHooh, rozwiązanie to wspiera produkty firm Amazon, Google, Dropbox i inne.
  • Zdobywające nagrody wsparcie techniczne zapewniające satysfakcję 98% klientom.
  VM Backup Essentials (vBE)

  Roczne subskrypcje vBE są o 30% tańsze od innych ofert kopii zapasowych VM na rynku. Zintegrowane urządzenie wirtualne zapewnia najniższy całkowity koszt posiadania (TCO), ponieważ obejmuje system operacyjny, zabezpieczenia, oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, przyspieszenie sieci WAN, replikację, integrację z chmurą i archiwizację.

  Główne cechy:

   Głęboka integracja VMware

   Intuicyjny panel sterowania

   Ochrona Ransomware

   Bezpieczne, wirtualne urządzenie All-in-One

   Przechowuj dane poza siedzibą

   Deduplikacja klasy Enterprise 

  Kliknij tu, by poznać więcej informacji.